Varukorg ( 0 produkter )

Din varukorg är tom

Du har inga produkter i din varukorg.

You're currently on:

Asterisk Knäskydd Ultra Cell Vit (Par)

  • Pris 6 599 kr
Välj storlek...
M
XL

Översikt

Asterisk Knästöd Ultra Cell Vit (Par).
Stabil och säker  konstruktion

Asterisk Ultra Cell™ har testats i över 10 år, nu har Aterisk en  välbeprövad design som har högsta säkerhet för dina knän. Dessa knäskydd består av ett flertal olika patenterade lösningar. Skydden är fullt justerbara för att passa alla knän, vilket i praktiken innebär att du kan ändra både bredd, benom
... Läs Mer

ELLER
Artnr: DC00M
Öppet köp i 30 dagar
Gratis storleksbyte
Snabba leveranser
Lägsta-pris garanti
Undrar du någonting om din order? Tveka inte att kontakta oss så hjälper vi dig!
PRODUKTINFORMATION
Stabil och säker konstruktion

Asterisk Ultra Cell™ har testats i över 10 år, nu har Aterisk en välbeprövad design som har högsta säkerhet för dina knän. Dessa knäskydd består av ett flertal olika patenterade lösningar. Skydden är fullt justerbara för att passa alla knän, vilket i praktiken innebär att du kan ändra både bredd, benomkrets samt hur mycket du ska kunna röra på knälederna.

- Smidig design.
- Marknadens säkraste knäskydd.
- Förhindrar både vridnings- och slagskador. Artikelinfo: DC00M Asterisk Knäskydd Ultra Cell Vit (Par)

Relaterade produkter

Ladda ner vår app gratis! Finns där appar finns!

Lelles APP
Öppettider
  1. Vardagar: 09:00 - 18:00
  2. Lördagar: 10:00 - 14:00
  3. Söndag: Stängt

Om Lelles